Fatih Yapı

Konacık’ta bulunan mağazasını istediğiniz zaman ziyaret edebileceğiniz Fatih Yapı, banyo, mutfak, havuz malzemeleri tedarik etmektedir. Banyo yapı malzemeleri tedariğinde geniş bir skala sunar ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Hakkımızda
Fatih Yapı Bodrum

1994'ten beri

Fatih Yapı

Fatih Yapı, 1994 yılında Fatih Özdil tarafından kuruldu. Küçük bir işletme olarak açılan Fatih Yapı, zaman içinde büyük bir mağazaya dönüşmüştür. Yılların deneyimi ve yeniliklere açık oluşu sayesinde, Fatih Yapı bugün Bodrum’da önde gelen profesyonel bir firma haline gelmiştir.

Fatih Yapı showroomu Konacık’ta bulunmaktadır ve showroomu çalışma saatleri içinde dilediğiniz zaman ziyaret etmeniz mümkündür. Fatih Yapı banyo, mutfak ve havuz malzemelerinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Dünyanın önde gelen markalarını Fatih Yapı’da bulmanız mümkündür.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlayışımız ile, uzun yıllardır müşterilerimize güvenilir hizmet vermek üzere çalışıyoruz. İhtiyaçlara ve projelere özel çözümler sunmak amacıyla burada bulunuyoruz ve sizlere yardımcı olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Çalışma Saatleri
08.30 – 18.00 (Pazar günü kapalıyız)

Mağazamızdan görüntüler: